Můžete jít s davem, ale s námi budete jedineční

Vítejte ve světě moderní reklamy, vyzdvihující individualitu a specifičnost. Jsme sociálním podnikem, který vás provede nejmodernějšími službami v oblasti reklamy, skýtající široké spektrum možností. Rádi vám navíc, v rámci lidsky prospěšného cíle, pomůžeme stát se společensky odpovědnou firmou.

Vycházíme vždy z vašich přání a potřeb, z kterých vytvoříme komplexní produkt „na míru“. Reklama od nás je zároveň zárukou originality se společenský přesahem, v rámci zajištění náhradního plnění. Vaše reklama bude mít hlubší smysl

Co můžeme společně v oblasti reklamy vytvořit a vyrobit?

 • Tiskoviny s přidanou hodnotou
  Od nízkonákladového tisku zahrnující vizitky či letáky k velkoobjemovým tiskům prospektů a katalogů, až po velkoformátové obrazy či plakáty v interiéru a exteriéru s celoplošnou grafikou. A mnohem více v rámci naší nabídky tiskovin.
 • Polepy na míru
  Celoplošnou nebo řezanou reklamu nejen pro vaše automobily a motorky. Naše polepy zatraktivní vzhled všeho, co je mobilní a vyzdvihnou z šedi to, co má být skutečně vidět. Jako je reklama v prodejnách a kancelářích, bannery, billboardy, samolepky, různé značky, etikety či cedule a orientační systémy. To vše z naší široké palety materiálů pro maximální cílený efekt. Odstranění dosloužilých polepů není problém.
 • Reklamní předměty s nádechem věčnosti
  Ano, kdo z nás nemá v kabelce nebo batohu alespoň jednu tužku nebo tašku? Vytvoříme vám reklamní předměty od kancelářských potřeb až po praktické drobnosti jako hrnky s potiskem, tašky s reklamou či dárky s vaším logem, které určitě potěší nejen vaše zákazníky, nebo obchodní partnery
 • Razítka všeho druhu
  Razítko je pro vás skvělou vizitkou. Z velkého množství typů vám pomůžeme vybrat to správné. Od kapesních přes antibakteriální a ekologické ke speciálním. A pokud spěcháte, vyrobíme razítko na počkání.
 • Profesionální a kreativní grafické služby
  S pomocí našich šikovných grafiků, získáte originální a seriózní tvář díky jejich individuálnímu přístupu, pro vytvoření atraktivního image vaší společnosti, ať už novým logem nebo výrobou různých firemních materiálů, které budou nejlépe zapadat do celkového reklamního konceptu. 
 • Více než jen reklamní textil
  Dle vašich přání a potřeb obrandujeme textil a pracovní oděvy z široké palety materiálů. Při tvorbě pracovních oděvů myslíme nejenom na střih pro požadovanou praktičnost, ale i na originalitu, která oděvům dodají ten správný styl. Slaďte se tak společně se zaměstnanci do jednoho stylu.
 • Světelná reklama „show up forever“
  Chcete být vidět ve dne, v noci? Stačí jen správně využít světelných a plastických písmem v komplexním návrhu od nás, vytvářejících originální reklamu, co zaujme na první pohled. Co byste řekli zajímavému 3D firemnímu logu na prodejně, reklamnímu poutači, nebo osvícenému billboardu? Rádi vám navrhneme optimální řešení přímo pro vás.

celek je mnohem víc, než pouhý součet jeho částí

Navrhneme vám komplexní optimální řešení přímo pro vaši firmu od vizitek až po kompletní brand společnosti včetně realizace. Vytvoříme originální reklamní prezentaci, a to i v rámci náhradního plnění. Reklama tak bude nejenom pro vás, ale i pro vaše klienty mnohem smysluplnější a zajímavější. Nastal váš čas na reklamu? Tak nečekejte a pojďte do toho společně s námi.

„Propagační podnik mě v hodně věcech posunul dál. Hlavní rozdíl oproti jiným firmám bych viděl v prostředí a technice, kterou tu máme. Podle mě je tu spoustu kvalitních materiálů, které tu jsou k dispozici, a celkově se mi líbí profesionální přístup, který tu máme nastavený,“  https://1url.cz/eukRv
Tomáš Pešek, špičkový medailista a zaměstnanec reklamního oddělení

Jaké technologie využíváme?

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti