Odhalte kouzlo našeho areálu

Právě se chystáte naplno rozjet svůj byznys a stále nemáte prostory? Nebo jste zkušeným podnikatelem, který sice světem byznysu již nějaký ten čas kráčí, ale stále hledá ideální místo, kde by mohl pracovat a působit? 

Pronájem kanceláře, pronájem skladu, pronájem archivu, pronájem sídla firmy.

S námi můžete dát své cestě další směr. A to s prostorem, který padne na míru vašim potřebám. Navíc můžete tímto způsobem zrealizovat také seriózní náhradní plnění.

Jsme rodinnou firmou zaměstnávající osoby se zdravotním postižením a zároveň zkušeným a silným partnerem, poskytující různé formy náhradního plnění, kam patří i nabídka prostorů k pronájmu.

Poskytujeme takové pracovní prostory, jež padnou vašim potřebám, neboť je dokonale přizpůsobíme vašim požadavkům. Standardem je dostupné parkování, bezbariérový přístup, vysokorychlostní internet a další výhody, díky kterým bude prostor radost využívat

Kancelářské prostory, sklady či virtuální kancelář může být vaše!

Toužíte po klidné kanceláři, kde se vám bude nejen dobře pracovat, ale která bude sloužit i pro společné setkávání a jednání? Nebo potřebujete praktické prostory, které budou sloužit jako bezpečný sklad pro váš materiál a výrobky? Pak máte jeden z vašich cílů na dohled! Najdete ho v jednopodlažní budově v klidné lokalitě Hradce Králové na Slezském Předměstí v blízkosti centra.

Správné místo u nás najdete také, pokud potřebujete zřídit pouze sídlo společnosti a pracovat v klidu ze svého domova. 

kde nás najdete?

Zaujala vás naše nabídka?
Přesvědčte se na vlastní oči a prohlédněte si prostory společně s námi!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti