Odhalte kouzlo našeho areálu

Právě se chystáte naplno rozjet svůj byznys a stále nemáte prostory? Nebo jste zkušeným podnikatelem, který sice světem byznysu již nějaký ten čas kráčí, ale stále hledá ideální místo, kde by mohl pracovat a působit? 

Pronájem kanceláře, pronájem skladu, pronájem archivu, pronájem sídla firmy.

S námi můžete dát své cestě další směr. A to s prostorem, který padne na míru vašim potřebám. Navíc můžete tímto způsobem zrealizovat také seriózní náhradní plnění.

Jsme rodinnou firmou zaměstnávající osoby se zdravotním postižením a zároveň zkušeným a silným partnerem, poskytující různé formy náhradního plnění, kam patří i nabídka prostorů k pronájmu.

Poskytujeme takové pracovní prostory, jež padnou vašim potřebám, neboť je dokonale přizpůsobíme vašim požadavkům. Standardem je dostupné parkování, bezbariérový přístup, vysokorychlostní internet a další výhody, díky kterým bude prostor radost využívat

Kancelářské prostory, sklady či virtuální kancelář může být vaše!

Toužíte po klidné kanceláři, kde se vám bude nejen dobře pracovat, ale bude sloužit i pro společné setkávání a jednání? Nebo potřebujete praktické prostory, které budou sloužit jako sklad pro materiál a výrobky? Pak je jeden z vašich cílů v dohlednu. A to v jednopodlažní budově v klidné lokalitě Hradce Králové na Slezském předměstí v blízkosti centra.
Nebo potřebujete zřídit pouze sídlo společnosti a pracovat z klidu domova? Tak jste také na správné adrese.

kde nás najdete?

Zaujala vás naše nabídka?
Přesvědčte se na vlastní oči a prohlédněte si prostory společně s námi!

velmi vhodný obchodní partner dle indexu CRIBIS
odpovědná firma roku

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti