Spolehlivý partner v kooperaci a outsourcingu s 25 letou tradicí

Nestíháte realizovat výrobu tak, jak byste si přáli a nedisponujete ani dostatečnými kapacitami? Pak je ideální čas propojit užitečné se společenskou odpovědností a využít služeb náhradního plnění právě na kooperaci a kooperační činnosti. Pomůžeme vám s optimalizací výrobního procesu a uspoříme tím vaše náklady.

Díky dlouholetým zkušenostem s důrazem na kvalitu a rychlost zpracování poskytujeme technické služby doslova na míru.

jaké oblasti technických prací vám můžeme poskytnout?

 • Kompletace produktů
  Ze součástek vytváříme výrobky, hotové je pak můžeme rovnou zabalit, označit, uskladnit nebo přímo zaslat odběrateli. Kompletaci produktů děláme rychle, přesně a kvalitně dle ISO norem a zároveň se neomezujeme na druh zpracovávaného materiálu.
 • Čistění výrobků 
  Váš produkt nesmí mít ani tu nejmenší chybičku. Zajišťujeme odstranění přetoků výrobků a dočišťovací práce, s důrazem na detail a rychlost zpracování. Zaměrujeme se zároveň na zpětnou kontrolu pro zajištění maximální efektivnosti celého procesu.
 • Kontrola jakosti
  Na kvalitě záleží. Cílem je zaručení stabilní pečlivosti při vstupní i výstupní kontrole výrobků při důrazu na termín a požadované množství. Díky organizační propracovanosti naší chráněné dílny, můžeme kontrolu provést i u vás, případně provedeme váhovou kontrolní činnost či demontáž zmetkových kusů k dalšímu využití. Samozřejmostí je garance nulové zmetkovitosti.
 • Oblast farmacie
  Na nás se můžete spolehnout. V našich prostorách, plnících přísné hygienické předpisy, provádíme kromě sekundárního balení také značení farmaceutických produktů. Většinou pracujeme na balení léků, lepení etiket, zátkování, vkládání příbalových letáků i kontrole obalového materiálu s tiskem šarží a etiket dle přání zákazníka.
 • Balící služby
  Kromě čiností v oblasti co-pakingu realizujeme také různé formy požadovaného balení, přebalování a přeznačování zboží a jiné přidružené balící práce. Tuto službu aktuálně využívá stále více firem, neboť právě u nás nabízíme vše pod jednou střechou, a to od návrhu s výrobou etikety, až po naši vlastní dopravu profesionálně zkompletovaného zboží na určené místo.

„Nabízíme dlouhodobou spolupráci na míru při naplnění společenské odpovědnosti pro každého našeho zákazníka."

U nás získají vaše výrobky přesně tu podobu, se kterou mohou vyrazit do světa.

"Naše chráněná dílna je tu pro vás. Poskytneme vám služby, které pomohou nejen vám samotným, ale i druhým lidem. Vaše práce tak získá další etický a společenský rozměr. Veškeré naše služby poskytujeme v náhradním plnění. Ručně zkompletujeme, kvalitně zabalíme a spolehlivě rozešleme vaše produkty k odběratelům. Na nás se můžete spolehnout."

Proč si vybrat právě nás?

 • Máme 25 let zkušeností v oboru, dokážeme s vámi probrat všechny možnosti spolupráce. Jsme silný a spolehlivý partner.
 • Nabízíme práce ušité na míru pro vaši firmu. Ušetříme vám čas a práci.
 • Garantujeme dodání služeb v nejvyšší kvalitě. Pracujeme pečlivě, přesně, rychle a spolehlivě.
 • Jsme chráněná dílna a všechny nabízené služby vám poskytneme i v rámci náhradního plnění, díky kterému ušetříte na daních a zároveň se stanete společensky odpovědnou firmou.
 • Více než 80 % našich zaměstnanců tvoří lidé se zdravotním postižením, kteří jsou pracovití a nadšení z vykonávané práce. Právě díky svědomitým pracovníkům nabízíme široké množství služeb, kompletujeme jednoduché i složitější výrobky.
 • Nejen naše činnost, ale i vaše výrobky tak budou mít smysl a vy můžete prožívat, stejně jako my, dobrý pocit z kvalitně vykonané práce a z kvalitních výrobků, vyrůstajících z pečlivé práce našich zaměstnanců. 
 • Dokážeme rychle reagovat na vaše potřeby a navýšit naše kapacity.
 • Operativně pořizujeme nové technologie.
 • Máme vlastní dopravu zboží.
velmi vhodný obchodní partner dle indexu CRIBIS
odpovědná firma roku

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti