jsme spolehlivý partner v rámci co-packingu

Nestíháte realizovat výrobu tak, jak byste si přáli a nedisponujete ani dostatečnými kapacitami? Hledáte spolehlivého partnera, který zvládne kompletaci vašich produktů rychle, přesně a kvalitně? Obraťte se na nás. Pomůžeme vám s optimalizací výrobního procesu a uspoříme tím vaše náklady.

Naše společnost se specializuje i na velké zakázky týkající se co-packingu. Realizujeme balení, ruční kompletaci výrobků a zboží v podmínkách normy ČSN EN ISO 9001:2009. Službu nabízíme firmám, které nemají vlastní stroje ani kapacitu na zabalení svých produktů. Nabízíme balení i značení výrobků včetně tisku etiket. K dispozici máme moderní tiskárnu INKJET, přizpůsobenou na potisk velkého množství produktů.

Zajistíme i dodání požadovaných obalových materiálů. Logistické služby jsou samozřejmostí. Skladování a doprava "just in time" přímo k odběrateli bez nutnosti použít mezisklad vlastní nákladní dopravou nebo smluvním přepravcem. U nás získají vaše výrobky přesně tu podobu, se kterou mohou vyrazit do světa.

Všechny naše služby poskytujeme v rámci náhradního plnění.

25 let zkušeností

Naše nabídka co-packingových služeb

„Poskytneme vám spolupráci na míru. Využitím našich služeb se zároveň stanete společensky odpovědným partnerem, jehož produkty ponesou příběh."
velmi vhodný obchodní partner dle indexu CRIBIS
odpovědná firma roku

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti