jsme spolehlivý partner v rámci co-packingu

Nestíháte realizovat výrobu tak, jak byste si přáli a nedisponujete ani dostatečnými kapacitami? Hledáte spolehlivého partnera s dlouholetou zkušeností v oboru, který zvládne kompletaci vašich produktů rychle, přesně a kvalitně? Obraťte se na nás. Pomůžeme vám s optimalizací výrobního procesu a uspoříme tím vaše náklady.

Naše společnost se specializuje i na velké zakázky týkající se co-packingu. Realizujeme balení, ruční kompletaci výrobků a zboží v podmínkách normy ČSN EN ISO 9001:2016. Službu nabízíme firmám, které nemají vlastní stroje ani kapacitu na zabalení svých produktů. Nabízíme balení i značení výrobků včetně tisku etiket. K dispozici máme moderní tiskárnu INKJET, přizpůsobenou na potisk velkého množství produktů.

Využít u nás můžete také služeb balení a sáčkování produktů do smršťovacích POF a PVC polorukávů a fólií. Vaše produkty tak můžete dodatečně ochránit, hygienicky přepravit, a dokonce je takto využít pro kompletaci více produktů, kterou pro Vás rádi zařídíme. 

Zajistíme i dodání požadovaných obalových materiálů. Logistické služby jsou samozřejmostí. Skladování a doprava "just in time" přímo k odběrateli bez nutnosti použít mezisklad vlastní nákladní dopravou nebo smluvním přepravcem. U nás získají vaše výrobky přesně tu podobu, se kterou mohou vyrazit do světa.

Všechny naše služby poskytujeme v rámci náhradního plnění.

25 let zkušeností

Naše nabídka co-packingových služeb

„Poskytneme vám spolupráci na míru. Využitím našich služeb se zároveň stanete společensky odpovědným partnerem, jehož produkty ponesou příběh."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti