na nás se můžete spolehnout!

Nestíháte realizovat výrobu tak, jak byste si přáli nebo nedisponujete dostatečnými kapacitami? Hledáte spolehlivého partnera, který zvládne kompletaci vašich produktů rychle, přesně a kvalitně? Obraťte se na nás. Pomůžeme vám s optimalizací výrobního procesu a uspoříme tím vaše náklady.

V našich prostorách, plnících přísné hygienické předpisy a dle pravidel HACCP, provádíme kromě sekundárního a primárního balení také značení farmaceutických produktů. Blistrujeme, kompletujeme doplňky stravy, vkládáme příbalové letáky, lepíme etikety, tiskneme šarže a kontrolujeme obalový materiál dle přání zákazníka.

Máme mnoholeté zkušenosti, pečlivé zaměstnance a stojí za námi dlouholeté spolupráce s významnými farmaceutickými společnostmi.

Všechny naše služby poskytujeme v rámci náhradního plnění.

OD BLISTROVÁNÍ PO FINÁLNÍ KOMPLETACI

Hledáte spolehlivého partnera, který pro vás zajistí profesionální služby od prvotního až po finální balení doplňků stravy? 

Blistrování na našem moderním automatickém stroji v kontrolovaném prostředí se vzduchotechnikou je samozřejmostí. Do blistrů vhodně zabalíme tablety či tobolky různých velikostí. Celou kompletaci navíc zajistíme rychle, přesně a kvalitně podle vašich požadavků v několika tisících až milionech kusech. K balení vám vytvoříme etiketu, přidáme příbalový leták a pečlivě připravíme k finální expedici.

„Poskytneme vám spolupráci na míru. Využitím našich služeb se zároveň stanete společensky odpovědným partnerem, jehož produkty ponesou příběh."

Zabezpečíme zakázky v deseti tisících kusech

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti