Kdo jsme?

Jsme sociálním podnikem s rodinnou atmosférou, který se pyšní více než 25 letou tradicí. Během ní jsme sesbírali potřebné zkušenosti, díky kterým zajišťujeme profesionální služby našim zákazníkům, a které se nadále snažíme rozvíjet. 

V současnosti zaměstnáváme několik desítek pracovníků se zdravotním postižením. S každým pracovníkem přichází do naší společnosti osobnost se silným příběhem, který působí na naše hodnoty a významně ovlivňuje přístup k pracovnímu výkonu a práci na jednotlivých produktech. Výrobky jsou tak opracovávány a kontrolovány s výjimečnou pečlivostí, ať už se jedná o jakýkoliv produkt.

Jeden z našich hlavních cílů - zaměstnávání lidí se změněnou pracovní schopností

Právě zajištění zaměstnání osobám se změněnou pracovní schopností patří mezi naše hlavní poslání. Tento cíl plníme prostřednictvím chráněné dílny založené v roce 2002. V současnosti patříme mezi jednoho z největších zaměstnavatelů tohoto druhu v Královéhradeckém kraji. Svojí činností pomáháme naplňovat společensky prospěšný cíl zaměstnávání a sociálního začleňování osob znevýhodněných na trhu práce.

Tomuto poslání patří i naše budoucnost, ve které chceme zaměstnávat osoby se zdravotním postižením v co nejvyšší možné míře a poskytovat jim také možnost společenské inkluze. CSR (zkr. z ang. Společenská odpovědnost firem) aktivity jsou neodmyslitelnou součástí našeho podnikání.
A nejen díky nim jsme získali v roce 2020 několik významných ocenění. Naše společnost se stala Odpovědnou firmou roku 2020. Od roku 2012 jsme zároveň také držiteli ochranné známky práce postižených. Jsme členy Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených. Spolupracujeme s Centrem pro zdravotně postižené Královéhradeckého kraje.

Co vám nabídneme?

 • adekvátní pracovní uplatnění pro všechny stupně ZTP
 • náplň práce, kterou přizpůsobíme vašim zdravotním možnostem, nabízíme široké spektrum druhů a typů práce od ruční výroby, kontroly, čištění a balení výrobků přes úklidové práce až po administrativní práci a odbornou činnost na všech pracovních pozicích
 • individuální pracovní podmínky a pracovní dobu s ohledem na váš zdravotní stav (2-8 hodin denně), tak aby se vám pracovalo co nejlépe
 • perspektivní a stabilní zaměstnání, finanční jistotu
 • osobnostní rozvoj podpořený možností realizovat vaše vlastní nápady
 • milý, příjemný a přátelský kolektiv
 • jednosměnný provoz, nemusíte se tak obávat žádné pásové výroby
 • zaměstnání na dobře dostupném místě, které se nachází blízko zastávky MHD
 • zaměstnanecké benefity, týkající se stravování, sportu, relaxačních programů
 • zázemí silné firmy s tradicí
 • podnikovou psychoterapii
Jsme podnikem s výjimečnou pracovní atmosférou. Takovou, ve které se budete při výkonu práce cítit velmi komfortně a příjemně. A společně jde práce vždycky lépe, tak nečekejte a napište nám ještě dnes. Staňte se i vy součástí našeho týmu!

Jaké hledáme zaměstnance?

Pracovité, pilné, snaživé, zodpovědné a spolehlivé zaměstnance, kteří si váží vykonávané práce a mají zájem o danou práci.

Pokud jsme vás zaujali, pak se nám ozvěte. U nás porozumíme všem vašim individuálním potřebám, které zohledníme při výkonu práce. Podpoříme vás v seberozvoji a nabídneme vám pomocnou ruku během všech komplikovaných a náročných životních situací. 

Chráněná dílna s lidským přístupem, kde práce má smysl.

Ozvěte se nám, hledáte-li zaměstnání. U nás je prostor pro každého!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti