Nabízíme etickou spolupráci s přidanou hodnotou

Podnikatelské subjekty zaměstnávající více než 25 osob, mají ze zákona povinnost zaměstnávat 4 % osob se zdravotním postižením.

Pokud není možné tyto pracovníky pro vaše podnikání zaměstnat, pak musíte odvádět tzv. "invalidní daň" nebo využít služeb chráněných dílen (tzv. náhradní plnění). Tato povinnost se vztahuje, jak na soukromé, tak na státní společnosti a organizace. A právě s náhradním plněním a daňovou úsporou vám můžeme pomoci. Přímo, se sociálním efektem, bez přefakturace, zvyšování cen a obcházení zákona.

V čem konkrétně? Odběr služeb, výrobků či zadávání zakázek je mnohem výhodnější ale především smysluplnější, než je odvod tzv. invalidní daně do státního rozpočtu. Pokud si vyberete přímé zakázky, pak podpoříte nejen konkrétní práci zaměstnanců se zdravotním postižením, ale zároveň jejich inkluzi v rámci celé společnosti. A s tím se zvyšuje i hodnota peněz, které investujete.

Služby, ve kterých jsou propsány příběhy

Investujte jako zaměstnavatel své peníze do smysluplných služeb a produktů, které již standardně využíváte a objednáváte, zkrátka s nimi již v současnosti pracujete. Dejte jim to, co jim chybí, a obohaťte je přidanou hodnotou, díky které získáte pro svoji společnost hodnotné a kvalitní služby či výrobky.

8 DŮVODŮ, PROČ NÁS OSLOVIT!

náhradní plnění

Jakých služeb můžete využít?

výpočet náhradního plnění v praxi pro rok 2022

Povinný podíl

Počet zaměstnanců společnosti
Povinný podíl OZP
Výše odvodu do státního rozpočtu v Kč při neplnění povinného podílu
Nebo odběr služeb v hodnotě Kč
25 1 93 748 262 493
50 2 187 495 524 986
75 3 281 243 787 479
100 4 374 990 1 049 972
250 10 937 475 2 624 930
500 20 1 874 950 5 249 860

 

Jsme sociálním podnikem, který sbírá zkušenosti již 25 let. Ty se propisují do všech našich služeb. S námi tak můžete uplatnit takové náhradní plnění, které bude tvořeno skutečnými produkty s příběhem, jehož součástí je kvalitně odvedená práce lidí se zdravotním postižením. Díky takovému náhradnímu plnění pak získají vaše investované peníze hodnotu.

Jsme chráněná dílna s dlouholetou tradicí, která zaměstnává více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Na svých pracovnících si vážíme pracovitosti a nadšení. Jenom díky tomu můžeme nabízet široké spektrum služeb, jejichž výsledkem jsou kvalitní výsledky, které s sebou nesou příběh. A právě na všechny tyto služby je možné uplatnit náhradní plnění. To se tak pro vás nestane pouhou povinností, ale procesem, který vám přinese pozitivní pocit z hodnotné a smysluplné práce.

velmi vhodný obchodní partner dle indexu CRIBIS
odpovědná firma roku

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti