Montáž a Kompletace produktů na míru

Nestíháte realizovat výrobu tak, jak byste si přáli a nedisponujete ani dostatečnými kapacitami? Hledáte spolehlivého partnera, který zvládne kompletaci vašich produktů rychle, přesně a kvalitně? Obraťte se na nás. Pomůžeme vám s optimalizací výrobního procesu a uspoříme tím vaše náklady.

Ručně zkompletujeme jakékoliv množství jednoduchých i složitějších produktů. Zajišťujeme kompletaci produktů na míru. Máme dostatečně velké výrobní prostory a kapacity, jsme velmi flexibilní a vaše zkompletované výrobky zabalíme i uskladníme, případně můžeme dovézt přímo zákazníkovi vlastní nákladní soupravou.

Máme mnoholeté zkušenosti, pečlivé zaměstnance a stojí za námi dlouholeté spolupráce nejen v oblasti automobilového průmyslu a farmacie.

Všechny naše služby poskytujeme v rámci náhradního plnění.

25 let zkušeností

Zabezpečíme zakázky v desetitisících kusech

„Poskytneme vám spolupráci na míru. Využitím našich služeb se zároveň stanete společensky odpovědným partnerem, jehož produkty ponesou příběh."
velmi vhodný obchodní partner dle indexu CRIBIS
odpovědná firma roku

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti