Montáž a Kompletace produktů na míru

Nestíháte realizovat výrobu tak, jak byste si přáli a nedisponujete ani dostatečnými kapacitami? Hledáte spolehlivého partnera, který zvládne kompletaci vašich produktů rychle, přesně a kvalitně? Obraťte se na nás. Pomůžeme vám s optimalizací výrobního procesu a uspoříme tím vaše náklady.

Ručně zkompletujeme jakékoliv množství jednoduchých i složitějších produktů. Zajišťujeme kompletaci produktů na míru. Máme dostatečně velké výrobní prostory a kapacity, jsme velmi flexibilní a vaše zkompletované výrobky zabalíme i uskladníme, případně můžeme dovézt přímo zákazníkovi vlastní nákladní soupravou.

Máme mnoholeté zkušenosti, pečlivé zaměstnance a stojí za námi dlouholeté spolupráce nejen v oblasti automobilového průmyslu a farmacie.

Všechny naše služby poskytujeme v rámci náhradního plnění.

25 let zkušeností

Zabezpečíme zakázky v desetitisících kusech

„Poskytneme vám spolupráci na míru. Využitím našich služeb se zároveň stanete společensky odpovědným partnerem, jehož produkty ponesou příběh."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti