Prac. úvazek:    6-8 hod, možnost zkráceného úvazku
Plat:                    50 - 80 tis. Kč, horní hranice omezená pouze výkonem střediska
Nástup:              3/2023, vhodné i pro OZP

Pojďte pracovat do chráněné dílny s lidským přístupem, kde práce má smysl. Dokážete samostatně řídit středisko technických prací, kde pro automotiv a farmacii pracuje 50 OZP? Máte nové a kreativní nápady, které chcete realizovat a zároveň při tom rozvíjet naši rodinnou firmu? U nás máte možnost projevit svůj um a schopnosti!

Pracovní náplň:

  • kompletní vedení a rozvoj oddělení
  • odpovídá za hospodářský výsledek
  • stanovování obchodní strategie
  • vedení, koordinování, motivování a hodnocení podřízených pracovníků
  • vedení obchodních jednání, hledání nových obchodních příležitostí
  • součást vedení firmy, spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • přinést nové myšlenky a postupy

Odbornost:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, případně dlouhodobá praxe
  • zkušenosti na vedoucí pozici a s organizací práce
  • zkušenosti s marketingem
  • schopnosti efektivní organizace práce
  • samostatnost, pečlivost a loajalitu
  • vnímavé jednání s OZP
  • zvládání stresových situací a přirozenou asertivitu
  • reprezentativní vystupování
  • logické myšlení, nebát se zapojit do práce
  • AJ/NJ základy

Nabízíme:

  • realizace vlastních nápadů, osobní rozvoj a růst
  • klidné prostředí, férový přístup, zázemí stabilní firmy s 25 letou historií
  • motivační platové ohodnocení se slušným základem
  • klidné prostředí, férový přístup a odměny
  • služební automobil, telefon
  • alternativní rozvržení pracovní doby, home office
  • benefity (dovolená, příspěvek na stravování, sport, relax, atd)
  • nadstandartní přístup a možnosti
  • firemní terapeuty
ředitel technických prací

Chráněná dílna s lidským přístupem, kde práce má smysl.

     Jsme rodinná firma provozující 20 let chráněnou dílnu. Máme přes 50 kmenových zaměstnanců - z toho 95% OZP. Pracujeme pro mezinárodní společnosti v automobilovém a zdravotním průmyslu. Vyrábíme reklamu, pronajímáme kanceláře, kompletujeme, kontrolujeme a balíme výrobky do světových automobilů. Jsme držiteli ochranné známky "Práce postižených - česká kvalita", ta zaručuje, že je u nás vše dle norem a zákonů.

     Adekvátní pracovní uplatnění s ohledem na zdravotní stav, přizpůsobenou pracovní dobu a náplň práce, jistotu a stabilitu práce. Žádné směny a práce na páse. Nechceme sezónní zaměstnance, chceme zaměstnance, který si váží práce a chce do ní chodit, má zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni. Máme systém benefitů (příspěvky na stravování, sport, relax). Většina zaměstnanců je u nás již od začátku, celých dvacet let.

Chcete se stát součásti ambiciozního týmu?