Výroba reklamy


Prac. úvazek:    2-6hod, dle možností
Plat:                  dle úvazku
Nástup:             2018, pro OZP a absolventy


Vlastnosti uchazeče: šikovnost a spolehlivost, všeobecná znalost tiskových technologií, programu CorelDraw, aplikace folií (vše zaškolíme)


Náplň práce: zpracování grafických dat, tisk, montáž samolepících folií


Nabízíme: dlouhodobou spolupráci při oboustranné spokojenosti, klidné prostředí, férový přístup a odměny, zázemí stabilní firmy, benefity (dovolená, příspěvek na stravování, sport, relax)


Chcete se stát součásti ambiciozního týmu?


Hledáme nové posily našeho týmu.
  
     Kdo jsme? Jsme rodinná firma provozující 14 let chráněnou dílnu. Máme přes 65 kmenových zaměstnanců - z toho 96% OZP. Pracujeme pro mezinárodní společnosti v automobilovém a zdravotním průmyslu. Vyrábíme reklamu, pronajímáme kanceláře, kompletujeme, kontrolujeme a balíme výrobky do světových automobilů. Jsme držiteli ochranné známky "Práce postižených - česká kvalita", ta zaručuje, že je u nás vše dle norem a zákonů.

    Co nabízíme a co požadujeme? Adekvátní pracovní uplatnění s ohledem na zdravotní stav, přizpůsobenou pracovní dobu a náplň práce, jistotu a stabilitu práce. Žádné směny a práce na páse. Nechceme sezónní zaměstnance, chceme zaměstnance, který si váží práce a chce do ní chodit, má zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni. Máme systém benefitů (příspěvky na stravování, sport, relax). Většina zaměstnanců je u nás již od začátku, celých čtrnáct let.
 

Neseďte doma a pojďte k nám.

2009 Created by M-Design & Propagační podnik HK s.r.o., Publikační Systém Fantom PSF 3.5 a2
Pracuji ...