Vedoucí kanceláře

Prac. úvazek: 5 až 8 hod
Plat:              dle úvazku, od 120Kč/hod
Nástup:         9/2019, vhodné pro OZP, OZZ

Vlastnosti uchazeče:
-    příjemné vystupování, ochota a vstřícnost, zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni, komunikativní, loajální k firmě, samostatnost, sociální cítění


Znalosti uchazeče:
-    znalost práce na PC - Excel, Word, účetnictví (program Pohoda), internet, email, facebook
-    vzdělání min. středoškolské s maturitou
-    praxe v administrativě, ŘP sk. B
-    organizační schopnosti, zkušenosti s vedením pracovníků
Náplň práce:
-    zpracování podkladů pro mzdy a účetnictví, organizace kanceláře a firemních dokumentů, vystavování faktur, zajištění potřeb nájemníků a firmy, organizace práce
Nabízíme:
-     dlouhodobá spolupráce, možnost realizace vlastních nápadů, osobní rozvoj, organizace vlastní práce, benefity (dovolená, příspěvek na stravování, sport, relax)


Chcete se stát součásti ambiciozního týmu?


Hledáme nové posily našeho týmu.
  
     Kdo jsme? Jsme rodinná firma provozující 14 let chráněnou dílnu. Máme přes 65 kmenových zaměstnanců - z toho 96% OZP. Pracujeme pro mezinárodní společnosti v automobilovém a zdravotním průmyslu. Vyrábíme reklamu, pronajímáme kanceláře, kompletujeme, kontrolujeme a balíme výrobky do světových automobilů. Jsme držiteli ochranné známky "Práce postižených - česká kvalita", ta zaručuje, že je u nás vše dle norem a zákonů.

    Co nabízíme a co požadujeme? Adekvátní pracovní uplatnění, pracovní dobu s ohledem na zdravotní stav (mezi 6 a 15hod.), jistotu a stabilitu práce. Žádné směny a práce na páse. Nechceme sezónní zaměstnance, chceme zaměstnance, který si váží práce a chce do ní chodit, má zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni. Máme systém benefitů (příspěvky na stravování, sport, relax). Většina zaměstnanců je u nás již od začátku, celých čtrnáct let.
 

Neseďte doma a pojďte k nám.

2009 Created by M-Design & Propagační podnik HK s.r.o., Publikační Systém Fantom PSF 3.5 a2
Pracuji ...