AKTUALITY

Volné kanceláře pro Vás.

Příspěvek vložen: 21. Června 2020 20:09:55

Nově zrekonstruované prostory od 17m2 do 50m2.25 let zkušeností v novém

Příspěvek vložen: 26. Ledna 2020 10:04:32

Jsme Vám nesmírně vděční, že spolu s Vámi se nám za 25 let podařilo vytvořit ze značky Propagačního podniku Hradec Králové s.r.o. značku kvality a serióznosti a stále patříme k největším zaměstnavatelům svého druhu v Královéhradeckém kraji.

Nyní nastal i pro nás ten správný čas vytvořit moderní tvář tradiční značce. A rádi bychom Vás i tímto informovali o rebrandingu naší společnosti.
Proč nás při tvorbě inspiroval právě nekonečný uzel?
V minulosti byl nekonečný uzel znamením důležité události. Označovaly se jím situace a chvíle, které byly významné a podstatné. I pro nás je rebranding naší společnosti velmi významná a důležitá událost. Nekonečný uzel nemá začátek ani konec, symbolizuje v duchovní rovině nekonečnou moudrost a soucit. Symbolizuje také nekonečnou lásku a harmonii.

Společnost Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. se hlásí svou činností k těmto hodnotám, uznáváme principy sociální ekonomiky, sociálního podniku a zavazujeme se naplňovat společensky prospěšný cíl zaměstnávání a sociálního začleňování osob znevýhodněných na trhu práce.2009 Created by M-Design & Propagační podnik HK s.r.o., Publikační Systém Fantom PSF 3.5 a2
Pracuji ...